Klub Sportów Walki - Walhalla - Mińsk Mazowiecki
WALHALLA FIGHT CLUB
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 178 , tel. 692-410-323

Zawody Sportowe

Od 2013 roku nasz klub jest organizatorem ogólnopolskich imprez sportowych. Pierwsze zawody odbyły się 19 stycznia w 2013 roku. Uczestniczyło w nich wówczas 150 zawodników w konkurencjach walk na pałki piankowe, pointfighting oraz Kick-Light. Zawody rozegrane zostały na 3 planszach.

Rok rocznie "styczniowe zawody" nabierały coraz większy rozmach oraz większego prestiżu. Podczas ostatnich zawodów, a było to w styczniu 2023 roku pod hasłem "Grand Prix Polski w Kickboxingu", brało udział blisko 600 zawodników z 45 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu.

Poza "styczniowymi zawodami" nasz klub jest również organizatorem Letniego Grand Prix Polski w Kickboxingu dla dzieci i młodzieży w czerwcu oraz Gal Sportowych.

Przy każdych zawodach możemy liczyć na pomoc ze strony miasta oraz lokalnych firm, które wspomagają nas sponsoringiem, dzięki czemu możemy pozwolić na rozmach w organizacji oraz nagrody dla najlepszych zawodników. Jako organizator możemy liczyć na pomoc ze strony naszych zawodników oraz ich rodziców i przyjaciół naszego klubu. Za co serdecznie DZIĘKUJEMY

Dotychczas nasz klub zorganizował 20 imprez sportowych o zasięgu ogólnopolskim

Plakaty promujące te imprezy znajdują się poniżej.

Plakaty z naszych zawodów sportowych